• 25 та 26 листопада 2022 року

  ІІ Міжнародний міждисциплінарний конгрес

 • В рамках проекту

  «Життя Без Алергії. International»

 • ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

  всіх лікарів, кого цікавить ця тема

  Шановні колеги!

  25 та 26 листопада 2022 року

  Асоціація алергологів України та освітня платформа «МедЛіга» запрошують Вас взяти участь у ІІ Міжнародному міждисциплінарному конгресі «Ефективність та безпечність лікарських засобів: стандарти діагностики та лікування» за участю провідних світових та вітчизняних експертів (Україна, США, Іспанія, Італія, Бразилія). Конференція відбудеться в рамках проекту «Життя Без Алергії» в сучасному технологічному цифровому онлайн форматі

  ДАТА ПРОВЕДЕННЯ:
  25-26 листопада 2022 року
  початок о 9:45

  Всі слухачі отримають сертифікати 20 балів за Конференцію.

  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: Алергологи. Алергологи дитячі. Імунологи. Імунологи дитячі. Пульмонологи. Пульмонологи дитячі. Педіатри. Терапевти. Лікарі ЗПСМ. Оториноларингологи. Оториноларингологи дитячі. Фтизіатри. Фтизіатри дитячі. Дерматологи. Дерматологи дитячі. Анестезиологи. Анестезиологи дитячі. Реаниматологи. Стоматологи.


  Дякуємо за наукову підтримку: Інститут отоларингологіі їм. проф. О.С. Коломійченка НАМН України та Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України.

  Безкоштовна реєстрація:


  Інструкція по реєстрації

  Для участі у заході, Вам потрібно зареєструватися на цьому сайті:

  1. Натисніть "ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ", а потім "ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ".
  2. Перейдіть до оформлення замовлення.
  3. Заповніть поля реєстраційної форми учасника, рекомендуємо обрати опцію "Бажаю вказати пароль для входу до особистого кабінету".
  4. Лінк на сторінку участі у заході надійде Вам на електронну пошту вказану при реєстрації. У разі неотримання листа рекомендуємо перевірити папку "Спам".
  5. Якщо була обрана опція "Бажаю вказати пароль для входу до особистого кабінету", при реєстрації, лінк на сторінку участі у заході також можна дізнатись увійшовши до облікового запису на цьому сайті. В головному меню оберіть пункт "Акаунт" і вкажіть свій Email та пароль.
  6. Дізнавшись лінк на сторінку проведення заходу додайте його до закладок, щоб мати вільний доступ у майбутньому.

  Телефон служби технічної підтримки (є Viber та Telegram): (063) 956 36 33
  Підтримка працює у будні дні з 9:00 до 18:00, та у дні проведення заходів.